Logowanie   |   Wybierz jezyk:

aktualności

+ 12.11.2015

Drodzy Klubowicze,

z przyjemnością informujemy, że udało nam się rozwiązać problem braku ciepłej wody w łazienkach. Była to niedogodność często wskazywana przez naszych Klientów, której zlikwidowanie okazało się znacznie bardziej czasochłonne i skomplikowane niż mogliśmy się spodziewać.

Nowa instalacja działa od ponad dwóch tygodni i z naszych rozmów z Klientami wynika, że w tym okresie nie było problemów z ciepłą wodą. Mamy szczerą nadzieję, że w przyszłości problem ten nie będzie już występował.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do gry w squasha w aerosquash!

Serdecznie pozdrawiamy, Zespół aerosquash

Zapraszamy 11 listopada

+ 08.11.2015

Klub będzie otwarty w standardowych godzinach 7.00-23.00. Obowiązuje cennik z tygodnia, więc zapraszamy szczególnie w środku dnia na tanie świąteczne granie :)

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół aerosquash

 

Klub zamknięty 15 sierpnia

+ 07.08.2015

Drodzy Klubowicze,

informujemy, że z powodu toczącego się remontu w najbliższy piątek, 14 sierpnia, klub będzie otwarty do godziny 18.00, natomiast w sobotę, 15 sierpnia będzie zamknięty. W pozostałe dni tygodnia jesteśmy otwarci w normalnych godzinach.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół aerosquash

Godziny otwarcia w najbliższy weekend

+ 07.08.2015

Drodzy Klubowicze,

z powodu trwającego remontu w dniu 08 sierpnia (sobota) klub będzie otwarty w godzinach 08:00 – 15:00, a w dniu 09 sierpnia (niedziela) w godzinach 13:00 – 21:00.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół aerosquash

remont łazienki

+ 31.07.2015

Drodzy Klubowicze,

w dniach 03 – 16 sierpnia będzie miał miejsce remont męskiej łazienki. W tym okresie dostępna będzie wyłącznie łazienka w damskiej szatni oraz przy recepcji. Na czas remontu obie szatnie będą koedukacyjne.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie Panie, które u nas zagrają w czasie trwania remontu, otrzymają zniżkę w wysokości 10zł.

Pozdrawiamy wakacyjnie, zespół aerosquash

godziny otwarcia w święta wielkanocne

w czasie najbliższych świąt nasz klub będzie otwarty w następujących godzinach: sb: 8-15, nd: zamknięte, pn: 16-22. Jeśli na daną godzinę nie będzie rezerwacji klub może być zamknięty – przed przyjściem prosimy o telefon.