Logowanie   |   Wybierz jezyk:

aktualności

NABÓR DZIECI I MŁODZIEŻY DO SEKCJI SQUASHA !!!

+ 25.10.2018

Squash_JUNIOR TEAM A6 2018

Sekcja squasha oferuje:

– zajęcia dwa lub trzy  razy w tygodniu oraz w weekendy w klubie Aerosquash, ul. Wał Miedzeszyński 646 (obok Hangaru 646).

– zajęcia z trenerem w grupach 4-6 osobowych w podgrupach wiekowych,

– doświadczona kadra instruktorska,

– bezpłatny sprzęt do gry w squasha w początkowej fazie szkolenia,

– dla najmłodszych proponujemy Mini-Squash,

– udział w ciekawych zawodach i turniejach,

– w okresie wakacji letnich i zimowych obozy sportowe  dla dzieci i młodzieży,

– profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu do squasha. … czytaj całość

aktualizacja regulaminu

+ 25.05.2018

Drodzy Klubowicze

 

W związku z wejście w życie nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych tzw. RODO dokonaliśmy aktualizacji regulaminu Klubu. Nowy regulamin znajdziecie tutaj: http://www.aerosquash.pl/regulamin-2 oraz w Klubie.

 

Pozdrawiamy

Zespół aerosquash

 

długi weekend majowy

+ 24.05.2016

Klubowicze,

W dniach 26.05 czwartek (Boże Ciało) i 27.05 nasz Klub będzie czynny w godzinach 9-21
Pozostałe dni długiego weekendu (sobota, niedziela) czynne bez zmian tj 8-21

Zapraszamy
zespół Aerosquash

majówka 2016

+ 30.04.2016

Drodzy Klubowicze,

uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03 maja 2016 klub aerosquash będzie otwarty w godzinach 09:00 – 21:00.

Serdecznie zapraszamy do gry.

Pozdrawiamy, zespół aerosquash

święta wielkanocne

+ 23.03.2016

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi informujemy, że nasz klub będzie nie będzie czynny w niedzielę 27.03.2016 a w poniedziałek 28.03.2016 będzie czynny w godzinach 14.00-21.00. W pozostałe dni klub będzie otwarty zgodnie z grafikiem.

 

Zapraszamy wszystkich chcących spalić świąteczne kalorie…

 

Zespół aerosquash

NABÓR DZIECI I MŁODZIEŻY DO SEKCJI SQUASHA !!!

Squash_JUNIOR TEAM A6 2018

Sekcja squasha oferuje:

– zajęcia dwa lub trzy  razy w tygodniu oraz w weekendy w klubie Aerosquash, ul. Wał Miedzeszyński 646 (obok Hangaru 646).

– zajęcia z trenerem w grupach 4-6 osobowych w podgrupach wiekowych,

– doświadczona kadra instruktorska,

– bezpłatny sprzęt do gry w squasha w początkowej fazie szkolenia,

– dla najmłodszych proponujemy Mini-Squash,

– udział w ciekawych zawodach i turniejach,

– w okresie wakacji letnich i zimowych obozy sportowe  dla dzieci i młodzieży,

– profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu do squasha.

Niezależnie od płci, poziomu zaawansowania i wydolności każdy uczestnik sekcji oprócz nauki gry w squasha ma zagwarantowaną olbrzymią dawkę świetnej zabawy oraz rozwój podstawowych cech motorycznych. Ze względu na duże rozbieżności w rozwoju fizycznym dzieci, ich sprawności, posiadanych umiejętności gry oraz oczekiwań, dbamy o staranny  dobór grup podchodząc do każdego z uczestników w sposób indywidualny. Naszym celem bowiem jest nie tylko stworzenie pierwszej w Polsce szkółki Sekcji dla przyszłych reprezentantów kraju, ale również umożliwienie wszystkim chętnym dzieciom uprawiania squasha w celach zdrowotnych i rekreacyjnych pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Przedziały wiekowe:

grupa I   –  5 – 6 lat  (MINI SQUASH)
Zajęcia prowadzone są w grupach w formie atrakcyjnych gier i ćwiczeń. Najmłodsi zapoznają się z podstawami gry w squasha i uczą się aktywnie wypoczywać. Nauka i doskonalenie gry, prowadzone na zasadzie treningu, w ciekawej i urozmaiconej formie. System motywacyjny przyniesie wiele radości oraz zachęci dziecko do udziału w
zajęciach. Połączenie zabawy oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych ma na celu rozwój   koncentracji, cech motorycznych, sprawności fizycznej jak również poznanie podstaw gry w squasha.
grupa II   –    7 – 9 lat
grupa III  –  10 – 12 lat
grupa IV  –  13 – 15 lat
grupa IV  –  16 – 18 lat

Nawet najlepszy program szkolenia, sam w sobie nie spowoduje wzrostu zainteresowania dzieci sportem dla nich nieznanym i nie zrozumiałym. Grupy maluchów rozpoczynające swoją przygodę ze squashem, pod bacznym okiem instruktorów, będą bawić się ćwicząc podstawy poruszania się po korcie i poznawać elementy prawidłowej techniki squashowych uderzeń poprzez na początek toczenie, rzucanie i łapanie piłek. Starsze i bardziej rozwinięte koordynacyjnie dzieci będą miały okazję wykonywania pierwszych ćwiczeń z rakietami, obejmujące toczenia piłki na rakiecie, podbijanie, jak również próby pierwszych uderzeń.

Pierwsze kilka tygodni zabawy w tych grupach powinny przygotować kilkudziesięciu juniorów, którzy będą w stanie regularnie trenować nie tylko wszystkie uderzenia squashowe, ale także będą poznawać podstawy reguł gry. Wszystko po to, aby w kilka miesięcy możliwe było przygotowanie grupy juniorów, którzy rozpoczęliby regularne gry w rozgrywkach turniejowych w swoich grupach wiekowych w turniejach organizowanych przez Polską Federację Squasha.

ZAPISY:

Zapisy odbywają się telefonicznie:

telefon kontaktowy: +48 727 620 600

Cennik:

1h tygodniowo – 200 PLN za miesiąc

2 h tygodniowo – 350 PLN za miesiąc

BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NR TELEFONU +48 727 620 600

Nie martw się, że Twoje dziecko sobie nie poradzi – nasi wykwalifikowani trenerzy sprawią, że wszystko okaże się znacznie prostsze.

Nie zwlekaj, ilość miejsc ze względu na ilość kortów jest ograniczona.